Brunei Darussalam

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Brunei Darussalam

Īpašums pārdošanai Brunejas Darussalamā

Bruneja jeb Brunejas sultāns, kuru oficiāli dēvē par Nagara Bruneja Darussalamu, ir maza tauta, kas atrodas Borneo salā un ir sadalīta divās daļās. Tas robežojas ar Malaiziju un no tā paveras skats uz Dienvidķīnas jūru. Tas ir slavens ar savām pludmalēm un tropiskajiem mežiem, no kuriem lielākā daļa ir aizsargājamo rezervju daļa, kurai raksturīga liela bioloģiskā daudzveidība. Galvaspilsētā Bandar Seri Begawan atrodas Jame'Asr Hassanil Bolkiah greznā mošeja ar 29 zelta kupoliem. Lieliskā galvaspilsētas pils Istana Nurul Iman ir pašreizējā Brunejas sultāna rezidence. Izņemot piekrasti, kas vērsta pret Dienvidķīnas jūru, tā pilnībā robežojas ar Malaiziju.

Brunejā pārdodamo īpašumu vidējā pirkuma cena salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu samazinājās par 11%, liecina cenu indekss, ko publicēja Brunejas Darussalamas Monetārā iestāde (AMBD).

Centrālā banka šodien publiskoja savu pirmo mājokļu cenu indeksu (RPPI), kas novērtē nekustamā īpašuma tirgus apstākļus un izseko dzīvojamo māju vidējās cenas izmaiņas visos četros rajonos.

AMBD apgalvoja, ka Brunejā pārdodamo nekustamā īpašuma cenu indekss mēra mājokļu pieejamības pieejamību Brunejā un varētu kalpot arī kā makroekonomiskais ekonomiskās izaugsmes un finanšu stabilitātes rādītājs.

Lielākā daļa darījumu ar nekustamā īpašuma pārdošanu Brunejā notiek vienģimeņu mājās (51%), kam seko terases mājas (22%), rindu mājas (16%), dzīvokļi (7%) un zeme (4%).

Brunejas Darussalama universitātes pagājušajā gadā veiktajā pētījumā atklājās, ka ģimenes attiecības un sabiedriskā mājokļa politika ir ievērojami ietekmējuši Brunejā pārdošanai paredzēto īpašumu pirkšanas modeļus.

Brunejai ir unikāls nekustamā īpašuma tirgus, jo pilsoņiem ir plašs mājokļu piedāvājums.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 3313

PARDOŠANA 2 guļamistabas, Brunei Darussalam, Bandar Seri Begawan, Bandar Seri Begawan, center

940,000.00EUR
PARDOŠANA
2 guļamistabas

100 m²
Lilium Dārzs, kas ir saistīts ar lielu daudzumu piegādi, ir fermenti, kas izgatavoti no smiltīm. Tomten viņš atvēra septiņus septiņus luksportu blokus...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB